Słuchaj Radia Kaszebe
  Warsztaty

  Opublikowano 7 lipca, 2015 | przez Pioter Cëskòwsczi

  Wpakuj się w Przygody w Gdyni

  przygodaWakacje to najlepszy moment na przygody, dlatego też Muzeum Emigracji zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat na warsztaty, dzięki którym odbędą podróże w czasie i przestrzeni razem z bohaterami wystawy.

  To propozycja dla tych, którzy marzą o podróżowaniu jak Paweł Strzelecki lub aby zostać budowniczym kolei górskich jak Ernest Malinowski. Przez cały lipiec i sierpień, co czwartek Muzeum Emigracji zaprasza na kolejną porcję wrażeń i nowych wyzwań.

  Zajęcia będą prowadzone dla grup dzieci w wieku 3 – 5 oraz 6 – 10 lat. Przybliżą osiągnięcia wybitnych postaci z historii polskiej emigracji – odkrywców i naukowców. Dzieci poznają miejsca, do których przez stulecia wyjeżdżali Polacy, takie jak USA czy Brazylia. Odkryją tajemnice transatlantyków, rejsów i lotów przez ocean, ale i odnajdą bohaterów filmów, bajek. A kiedy już wejdą w świat opowieści o przygodach naszych podróżników, odkrywców i pionierów, przejdziemy do aktywnej części naszych warsztatów i razem z naszymi uczestnikami wykonamy rewelacyjne konstrukcje i dzieła sztuki inspirowane najróżniejszymi zakątkami świata. Wszystkie zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych animatorów kultury według autorskich scenariuszy.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone
  Back to Top ↑