Słuchaj Radia Kaszebe
  Koncerty

  Opublikowano 19 maja, 2017 | przez Pioter Szëca

  Stężyca gotowa do Przebojowej Majówki

  Stężyca gotowa do Przebojowej Majówki, zamówili na jutro nawet piękną pogodę. Organizatorzy największej imprezy disco polo na Kaszubach dopięli wszystko na ostatni guzik. Powstała scena, będzie więcej atrakcji, a na miejscu pojawią się aż trzy ekipy telewizyjne.

  Jak mówi wójt Tomasz Brzoskowski – to wydarzenie otwierające sezon koncertowy w Polsce z hitami w wykonaniu jedenastu topowych zespołów. Wybierającym się do Stężycy samochodem radzimy wybrać się tam w sobotę z dużym zapasem by uniknąć korków.

  Trzeba też pamiętać, że droga dojazdowa do sceny będzie zamknięta dla ruchu. Wyznaczono za to kilkanaście parkingów, największe będą przy ośrodku zdrowia i Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym – mapkę opublikowano na stronie internetowej gminy. Na głównym ciągu obowiązywać będzie zakaz parkowania. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:30, ale już od 17:00 w imieniu Piotra Szycy zapraszam na Sobotni Ubaw, który będzie ze Stężycy relacjonować to wydarzenie.

  Na Przebojowej Majówce będzie można odwiedzić punkt DKMS i zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Akcja dedykowana jest 27-letniej Kasi z Sierakowic.

  Klëka Radia Kaszëbë, 19.05.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi: ,


  O zespole  Back to Top ↑